X
تبلیغات
رایتل
یکشنبه 26 خرداد 1392 @ 15:24

مشارکت 97 درصدی مردم سامان در انتخابات

اسفندیار قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات 97 درصد بوده است، اظهار داشت: در این شهرستان 23 هزار و 330 نفر واجد الشرایط رای دهنده در این شهرستان بوده اند که از این تعداد 22 هزار و 540 نفر رای داده اند.

وی بیان داشت: جمعیت این شهرستان 35 هزار و 895 نفر است.

قربانی با اشاره بر اینکه مردم این شهرستان با حضور در پای صندوق های رای حماسه سیاسی را خلق کردند، اذعان داشت: مردم با بصیرت و آگاهی به موقع عکس العمل نشان دادند و با حضور و مشارکت خود در انتخابات سیلی محکم بر یاوه گویان و دشمنان این کشور زدند.

وی با اشاره بر اینکه مشارکت مردم در این شهرستان نسبت به تمام انتخابات بیشتر از گذشته و با شکوه تر بوده است، بیان داشت: مردم این کشور اهل مقاومت در برابر تحریم های فلج کننده دشمنان این کشور هستند حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای نشان دهنده پای بندی مردم به نظام و رهبری است.

فرماندار سامان با بیان اینکه در انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان سامان 218 نفر ثبت نام کرده بودند، تصریح کرد از این تعداد 17 نفر انصراف و 20 نفر شرایط احراز را نداشتند و از این تعداد 181 نفر واجد الشرایط شورای های شهر و روستا در این شهرستان بودند.

اسفندیار قربانی با بیان اینکه در این شهرستان 70 نفر برای انتخابات شهر و روستا از سوی مردم این شهرستان انتخاب شدند، بیان داشت: روستا های سوادجان، هوره، گرمدره، شوراب صغیر دارای پنج شورا و 15 روستا داری سه شورا هستند.

وی تصریح کرد:در روستای چم چنگ، چم خرم، مارکده به دلیل به حد نصاب نرسیدن ثبت نامی شورا انتخابات شورای شهر و روستا را برگزار نشد و تنها انتخابات ریاست جمهوری در این روستاها برگزار شد.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد